Współpraca z nami

Co robimy

Starannie powiększamy nasz zespół pracowników, dostawców, materiałów i kontrahentów. Jesteśmy otwarci na nowych kontrahentów, którzy zamierzają z nami współpracować.

 W związku z tym Firma “Horse” zaprasza do współpracy Partnerów Biznesowych, dla których możemy świadczyć usługi w zakresie: – produkcji i naprawy palet każdego rodzaju – wynajmu hal magazynowych i produkcyjnych – powierzchni, gruntów na magazyny składowe – do kompleksowej obsługi Depot każdego rodzaju. Posiadamy długoletnie doświadczenie w wyżej wymienionym zakresie. Jakość świadczonych usług zapewnia certyfikat ISO 9001:2015 Horse zostało wyróżnione przez Instytut Europejskiego Biznesu i zdobyło tytuł: Mocna Firma Godna Zaufania 2016. 

Świetna lokalizacja 15 km od trasy nr. 10 Warszawa – Gdańsk

Wszystkich chętnych do współpracy z nami zapraszamy do wypełnienia formularza na dole strony. Zostaw nam jak najwięcej informacji umożliwiających szybkie podjęcie kontaktu i przygotowanie się do rzeczowej rozmowy.

Pamiętaj aby wybrać odpowiedni temat rozmowy aby dane z poniższego formularza trafiły do odpowiedniego działu w naszej firmie.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądanie zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest: P.P.H.U. "HORSE" Sp. z o.o. ( ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa)