Oferta firmy Horse Sp. z o.o.

Produkcja i Naprawa Palet Transportowych i palet jednorazowych

PPHU „HORSE” SP. Z O.O. jako jedyne z nielicznych producentów w Polsce zajmuje się produkcją palet transportowych typu PRS 4 HT.

Posiadamy linię produkcyjną firmy IM Hart AB oraz technologię na licencji holenderskiej, dzięki której nasze palety spełniają najsurowsze normy wytrzymałościowe.

Palety transportowe Horse Sp. z o.o. podlegają procesowi suszenia w nowoczesnej suszarni komorowej, co stanowi bardzo ważną zaletę dotyczącą wytrzymałości produktu. Suszenie palet jest pod stałym nadzorem, dzięki czemu produkt nie jest narażony na biodegradację. Skutkiem tego jest maksymalnie długi czas użytkowania naszych palet.

Nowoczesna technologia stosowana przez Horse Sp. z o.o. powoduje, że naprawa palet jest w pełni opłacalna i palety są używalne nawet przy bardzo dużych obciążeniach.

Spółka przykłada szczególną uwagę do bezpieczeństwa swoich pracowników. Za wdrażanie utrzymanie i przestrzeganie przepisów BHP odpowiedzialne są  służby zewnętrzne.

Produkujemy palety w każdym rozmiarze

Produkcja palet przez firmę Horse – rozmiary:

  • 1300 x 1100 mm
  • 1070 x 1070 mm
  • 1200 x 800 mm
  • 1200 x 1000 mm
  • 1200 x 1200 mm.
  • Realizujemy również zamówienie specjalne palet z obróbką HT.

Kupując nasz produkt otrzymujemy pewność wysokiej jakości palety oraz możliwość naprawy zużytych palet, dzięki czemu redukujemy koszty.

Własny tartak

Firma Horse gwarantuje nie tylko wysoki profesjonalizm świadczonych przez siebie usług ale między innymi z uwagi na fakt, iż posiada własny tartak, jest w stanie od samego początku w pełni kontrolować jakość swojego produktu poprzez produkcję deski paletowej.

Doświadczenie pracowników naszego tartaku pozwala na rzetelną ocenę jakości materiału z którego są robione nasze produkty. Wysoka jakość elementów składowych produktu jest podstawą jego jakości i wytrzymałości w stosowaniu.

Zadowolenie naszych  kontrahentów odnośnie materiałów składowych produktu jest najlepszą rekomendacją pracy tartaku a od 2015 w naszej ofercie jest także sprzedaż trociny i drewna opałowego.

 

Usługi Transportowe

Ponadto Horse zdobyło zaufanie Basell Orlen Polyolefins Płock i świadczy usługi transportowe na terenie zakładu; głównie współpracuje z instalacją „Monika” obecnie największą w Europie.

Współpraca

Do współpracy poszukujemy Firm produkcyjnych w przemyśle:
– chemicznym
– spożywczym
– logistycznym
– elektronicznym
– budowlanym
– samochodowym

Zamysłem HORSE jest sprostać największym oczekiwaniom klienta pod względem jakości i terminowości świadczonych usług i produktów.