My o sobie

20 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

Założyciele firmy HORSE mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży drzewnej począwszy od produkcji deski paletowej, palet o bardzo wysokiej jakości, palet jednorazowych oraz wyrobów tartacznych.

Dzięki bogatemu doświadczeniu założycieli Firma podjęła współpracę w zakresie prowadzenia dwóch magazynów Depot dla kontrahentów Holenderskich.

Wykwalifikowana kadra administracyjna z łatwością obsługuje programy międzynarodowe EPP do ewidencjonowania przepływu i obrotu paletami należącymi do Holdingu. Główny profil działalności to produkcja i naprawa opakowań drewnianych ze szczególnym nastawieniem na palety dla przemysłu chemicznego PP i PE oraz serwis boksów dla przemysłu elektronicznego.

Wysoka jakość produktów

Lata doświadczeń w branży i dążenie do świadczenia usług o najwyższej jakości oraz produkcja asortymentu spełniającego wszystkie oczekiwania Klienta, zaowocowały długoletnią współpracą z dwoma Holenderskimi partnerami, dla których świadczone są usługi z zakresu obsługi Depot – produkcji nowych palet, odbioru i naprawy palet używanych a także logistyki na terenie całego kraju, oraz wielu Państw Unii Europejskiej.

Od 2017 roku Spółka wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2015 

Wyspecjalizowana kadra

Kadra administracyjna to zespół wykwalifikowanych, z bardzo bogatym doświadczeniem kobiet.
Wszystkie pozostałe zespoły pracujące w spółce posiadają niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania swojego zawodu.

Planowany rozwój Firmy na najbliższe lata:

Najważniejszy i priorytetowy rozwój Firmy to:
Inwestycja w kapitał ludzki.
– szkolenia, rozwój i sukcesywne podnoszenie kwalifikacji całego zespołu.
– wdrażanie innowacyjności w poszczególnych procesach w celu minimalizacji kosztów i zwiększania wydajności ze szczególnym uwzględnieniem najwyższej jakości świadczonych usług i produktów.
Założeniem kadry zarządzającej jest realizacja założeń Polityki Jakości, oraz utrzymanie pozycji lidera w zakresie produkcji opakowań drewnianych, napraw i świadczenia usług w zakresie samodzielnego zarządzania magazynami Depot każdego rodzaju, nie tylko w obszarze regionalnym ale krajowym i międzynarodowym.