My o sobie

15 lat doświadczenia w branży

Firma Horse została założona w styczniu 2012 roku. Z pozoru jest to firma  bardzo młoda ale jej założyciele mają ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży drzewnej od produkcji  deski paletowej, palet, wyrobów tartacznych.

Firma Horse  z ogromnym  doświadczeniem swoich założycieli jest spółką zajmującą się głównie produkcją i naprawą opakowań drewnianych, a przede wszystkim palet o różnych wymiarach i o różnym przeznaczeniu, oraz boksów do przemysłu elektronicznego.

Wiodącym kontrahentem jest Firma PRS Management B.V. z siedzibą w Eindhoven (Holandia) będąca częścią Holdingu Faber Halbertsma, a specjalizująca się w poolingu paletowym dla przemysłu chemicznego (PP i PE) dla której Spółka  produkuje palety typu PRS 4 o bardzo wysokiej jakości przeznaczone do transportu granulatów.

Wysoka jakość produktów

Dzięki temu kontrahentowi Spółka zdobyła ogromne doświadczenie i zdyscyplinowanie w jakości oferowanych przez siebie usług.

W chwili obecnej jesteśmy jedną z nielicznych Firm w Polsce współpracujących z Firmą PRS Management B.V. w zakresie kompleksowej obsługi czyli produkcji nowych palet, odbioru i naprawy palet używanych, a także logistyki na terenie Polski oraz niektórych państw europejskich.

Wyspecjalizowana kadry

Spółce zależy również na podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników; organizuje szkolenia i pokazy. Kadra administracyjna to zespół wykształconych, wykwalifikowanych i uśmiechniętych kobiet.

W spółce Horse, każdy kto podejmuje pracę w administracji ma możliwości rozwoju przez profesjonalne szkolenia.

Planowany rozwój Firmy na najbliższe lata:

Obecnie przy współpracy z główną księgową, został złożony wniosek do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach działania 312 Rozwój mikroprzedsiębiorstw.

W ramach projektu planowana jest budowa budynku socjalno – biurowego.