Palety jednorazowe w każdym rozmiarze

Spółka Horse specjalizuje się produkcją palet jednorazowych w każdym rozmiarze. Na Państwa zlecenie wykonujemy palety profesjonalnie odporne na duże obciążenie. Zapraszamy do współpracy!

paleta 800x600 3 palety jednorazowe 1200x800 2

 

Oferujemy najczęściej używane rozmiary palet drewnianych o rożnych możliwościach zastosowania. PPHU HORSE jest producentem palet drewnianych i specjalistyczną firmą przerabiania drewna

Zaplecze techniczne, a także nowocześnie wyposażony tartak w Rokieciu i suszarnie do drewno plus całkowicie zautomatyzowany proces produkcji sprawia, że wszystkie palety drewniane wychodzące z naszych fabryk cechuje wysoka jakość i precyzja wykonania oraz jakością zastosowane drewna takze zajmujemy się sprzedażą trocin z różnych rodzaju drzew.

Zaawansowana technologiczne procedura, wykorzystująca najnowocześniejsze rozwiązania dostępne dla tej branży jest nam znana od lat.

Horse posiada niezbędne certyfikaty które potwierdzają wysoką jakość własny wyrobów i spółka posiada również nowoczesną linię do produkcji palet jednorazowych.