No image

Opis Firmy i zaproszenie do współpracy

                                              

                                                                                       

 

 

 

        Firma Horse została założona w styczniu 2012 roku. Z pozoru jest to firma  bardzo młoda ale jej założyciele mają ponad osiemnastoletnie  doświadczenie w branży drzewnej od produkcji  deski paletowej, palet, wyrobów tartacznych i prowadzenie z pełną obsługą  magazynów DEPOT dla kontrahentów zagranicznych. Obecnie Horse  prowadzi i samodzielnie zarządza 2 magazynami DEPOT dla kontrahentów Holenderskich. Obsługujemy Programy międzynarodowe EPP do obsługi ewidencjonowania przepływu i obrotu paletami należącymi do Holdingu. Firma Horse gwarantuje nie tylko wysoki profesjonalizm świadczonych przez siebie usług ale między innymi z uwagi na fakt, iż posiada własny Tartak, jest w stanie od samego początku w pełni kontrolować jakość swojego produktu. Oferujemy wysokiej klasy drewno opałowe z certyfikatem FSC ® i PEFC w szerokiej gamie asortymentowej Spółce zależy również na podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników.  Kadra administracyjna to zespół wykształconych, wykwalifikowanych i uśmiechniętych kobiet z którymi współpraca to czysta przyjemność . Głównym celem spółki Horse jest utrzymanie pozycji lidera w zakresie produkcji opakowań drewnianych, napraw i świadczenia usług w zakresie samodzielnego zarządzania magazynami  DEPOT każdego rodzaju, nie tylko w obszarze regionalnym, ale krajowym i międzynarodowym. Firma dąży do  spełniania bardzo wysokich oczekiwań swoich klientów świadcząc usługi na europejskich standardach jakościowych. W znacznej mierze cel jest już osiągany. Współpracujemy  z kontrahentami specjalizującymi się w POOLINGU paletowym dla przemysłu chemicznego PP i PE. Nasze opakowania są certyfikowane FSC® i PEFC i służą do transportu granulatów. Spółka dąży wciąż do samodoskonalenia zapewniając szeroko pojętą infrastrukturę i nowoczesny park maszynowy i transport. Horse chce w dalszym ciągu inwestować  w nowoczesne technologie zapewniając większą wydajność pracy i krótszy czas realizacji zleceń , niezmiernie wysoką jakość i korzystne ceny. Dążeniem kadry  kierowniczej jest ciągły rozwój i doskonalenie w systemie zarządzania jakością, szkolenia kadry pracowniczej. 

 

Główne założenia i cele

  • Doskonalenie organizacji pracy w firmie
  • Ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością
  • Poprawa funkcjonowania procesu produkcji
  • Zwiększenie wydajności w świadczonych usługach w zakresie napraw i sortowań palet , opakowań metalowo drewnianych
  • Rozwój i doskonalenie zasobów ludzkich
  • Rozszerzenie obszaru działalności firmy i zdobycie nowych klientów
  • Zaspokojenie potrzeb klientów oraz zdobywanie ich zaufania, które

         odpowiadają ich oczekiwaniom i wymaganiom.

  • Poszukiwanie nowych klientów oraz utrwalanie partnerskiej i przyjaznej współpracy z obecnymi klientami
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej dzięki szkoleniom

Wizja

Spółka oferuje usługi i produkty na światowych standardach. Certyfikaty FSC®, PEFC i ISO 9001:2015 mają być narzędziem do osiągania  celów.              

Zdobycie  tytułu Geparda Biznesu 2016  oraz tytułu Mocna Firma Godna Zaufania 2016 motywuje Horse do dalszego jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju. Dlatego poszukujemy  Firm chętnych do współpracy w zakresie kompleksowej obsługi DEPOT.

Dysponujemy halami  produkcyjno magazynowymi  o pow. ponad 1500 m2 oraz placami składowymi o pow. ponad 30 tyś. m2. Jednak największym kapitałem  spółki są  profesjonalni i oddani swojej pracy ludzie. Największe   bogactwo Firmy 

Zapraszamy do współpracy.